Equip del programa de formació i inserció


El Casal és una associació de voluntaris/es, un projecte col•lectiu basat en la generació de compromisos i en la implicació de la ciutadania.

El casal es un entitat de de voluntariat ,  avui dia esta dirigida per  la junta directiva conformada per 21 persones que tenen el compromís de dirigir l’entitat en períodes de 2 anys.

Al Casal, hi treballem mes de 160 professionals , amb el suport i compromís de mes de 1300 voluntaris.

L’equip professional del programa de formació i inserció  esta format per les següents persones a més d’una cinquantena de voluntaris/es i de 100 empreses que ens donem suport a nosaltres i als joves que participen a les diferents accions i projectes que hi desenvolupen

Administrativa i atenció al usuari.

Sonia Grau  agrau@casaldelsinfants.org

ARACNE ( Badalona )   Formació de Monitors/es de lleure .

David Sarroca dsarroca@casaldelsinfants.org

ARACNE , Salt (Girona )  Neteja Industrial .  

Sonia Navarro  snavarro@casaldelsinfants.org

Aula d’Hostaleria, Barcelona.

Laura Caparrós   lcaparros@casaldelsinfants.org

Formació en Empresa, el Raval  (Barcelona ).

María José Fernández  mjfernandez@casaldelsinfant.org

Programa LÀBORA.

Monica Espuny  mespuny@casaldelsinfants.org

Punt Formatiu INCORPORA “La Caixa”. ( Ajundat de cambrer/a i Neteja Industrial 

Alfons Monje    amonje@casaldelsinfants.org

Punt Formatiu INCORPORA “La Caixa” Facility Service

Meritxell del Horno  mdelhorno@casaldelsinfants.org

Rum a la Feina

Georgina Calaf gcalaf@casaldelsinfants.org

Elena Hereu    ehereu@casaldelsinfants.org

Jordi Cruz       jcruz@casaldelsinfants.org

DDones-LLeva’t

Sara Ruiz    sruiz@casaldelsinfants.org

Carla Busquets cbusquets@casaldelsinfants.org

Xarxa d’Empreses per a la Inserció.

Luigi Marzullo lmarzullo@casaldelsinfants.org

Xarxa d’Accés al Treball. Besóś-LaMina.  

 

Xarxa d’Accés al Treball al Raval.  

Natàlia Guerrero  nguerrero@casaldelsinfants.org

Xarxa d’Accés al Treball Salt ( Girona ).

Sílvia Juan  sjuan@casaldelsinfants.org

Direcció tècnica del Casal dels Infants.

Agnès Pàmies  apamies@casaldelsinfats.org

Adjunta a la direcció del programa.

Cristina Cid ccid@casaldelsinfants.org

Direcció del programa.

José Roldán  jroldan@casaldelsinfants.org